четвер, 10 березня 2016 р.

Пам’ять про Тараса Шевченка житиме вічно в наших серцях

Щовесни,коли тануть сніги
І на рясті засяє веселка
Повні сил і живої снаги
Ми вшановуєм пам’ять Шевченка

                10 березня 2016 р. в 4 класі Забузької ЗШ І-ІІІ ст. відбулося свято, приурочене пам’яті творчості Великого Кобзаря. Працювали творчо і з натхненням діти, батьки, класний керівник Смілка Ганна Петрівна та вчитель музичного мистецтва Бокало Надія Зіновіїівна.
                В ході свята хлопці і дівчата декламували вірші. В інсценізації «Розмова малого Тараса з матір’ю» приймала участь мама з сином: Шмигельська Оксана Ігорівна та Маркіян
                Задушевні мелодії пісень на вірші поета виконували учні четвертого класу: «Тече вода з-під явора», «По діброві вітер виє», «Кобзареві», «Пророчий голос Кобзаря» та інші. 

Свято завершилось словами вірша
Сповнить Тараса заповіт
Ніхто з нас не забуде.
І хоч минула сотня літ,
Він завжди з нами буде.

                   По завершенні свята в школі проходив конкурс читців поезії творчості Т.Г.Шевченка.
Учні школи приймали активну участь. Журі в складі вчителів української мови та літератури: Матвійчук Ольги Павлівни, Мерка Михайла Івановича, педагога-організатора Терещук Тетяни Дмитрівни та Білоус Христини Олегівни, заступника директора з виховної роботи оцінили старання і талант учасників. Було визначено серед конкурсантів переможців;  їх нагороджено грамотами та призами.
                 Учні 4 класу Гарасимчук Максим, Ковальчук Діана та Дацишин Яна зайняли перші місця.












Немає коментарів:

Дописати коментар